O nás

Hezký den těm, kdo čtou tyto řádky. Už nás možná znáte, ale možná také ne. V každém případě se vám ještě jednou představíme, ať máte dokonalý přehled. Naše ctěné jméno je Weber a o tlakovém mytí víme všechno. Ptáte se “opravdu všechno?” a my odpovídáme “ano, opravdu všechno, protože práce, kterou děláme, děláme profesionálně a skutečně nás baví”. Podle našeho názoru, jestliže každý dělá to, co ho baví, tak se snaží mít o své práci dokonalý přehled. A to je přesně ono, klíč k našemu know-how.

Jsou Vaše chodníky, fasády, střechy staré a vypadají zašle? Máte všude mech a trávu? Pomůžeme Vám toto změnit!

Díky více než 10-ti letým zkušenostem v oboru čištění jsme se stali profesionály na tyto práce. Zaměřujeme se na celou řadu čištění chodníků, fasád, střech, sportovních povrchů a navracíme jim tak starý lesk a čistotu.

Nejenže se specializujeme na efektivní čištění všech povrchů, ale také zajišťujeme, že naše práce jsou prováděny s minimálním rizikem poškození povrchu a životního prostředí. Naši vysoce kvalifikovaní a profesionální pracovníci jsou schopni odstraňovat roky zašlé špíny a prachu s využitím účinných technik tlakového mytí. Po tlakovém mytí, vracíme povrchům zašlý lesk a prodlužujeme tím životnost daného povrchu.

Věříme, že žádný projekt není příliš vysoký, komplikovaný či nemožný k vyčištění a jsme připraveni provádět nejrůznější úkoly bez ohledu na typ povrchu či omezené přístupnosti.

Vyzkoušejte nás


Tlakovemyti.cz

WEBER EU s. r. o.
Bahno-Příkopy 394
Frýdek-Místek
738 01

IČ: 06268030
DIČ: CZ06268030
bankovní spojení: 280405394/0300


© 2018 WEBER EU s.r.o. Všechna práva vyhrazena